KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13903003
nr 1390 3003
Lennart Aschenbrenner
(f. 1943), Sverige
Färgetsningar, 3 st, Triptyk. Signerade, numrerade 70/90, daterad -83. Oramade lösa blad. Motivet: 12x10 cm
Lennart Aschenbrenner, svensk målare, grafiker och skulptör född 1943.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 april 2021
kl 19:04:13
12/4 18:16:12
Lennart Aschenbrenner
Läs mer om Lennart Aschenbrenner